Голямо отслабващо хранене за много гладни  

  • Необходими продукти:

    Един котлет от сьомга / в случая е от котлет, но може от всяка  друга риба до 168 г /

    Шепа нахут от консерва / 40 г /

    Нарязани печени пиперки / до 140 г /

    Нарязани домати / 165/ г

    половин краставица

    8-9 бр. маслини

    Една средно голяма ябълка / 150 г /

    Начин на приготвяне:

    Изпичате си рибката по желания от вас начин / дали на фурна, на тиган или във фолио на скарата – няма значение /

    Приготвяте си гарнитурата, както е показано на снимката, а ако не искате маслини ги заменете с пълна чаена лъжичка зехтин и овкусявате по ваш вкус – с оцет и сол например 😉 После си хапвате с удоволствие :*

За тези, които искат да знаят повече:

Това е голям обяд за много гладни от 4 блока протеини / рибката /, въглехидрати / гарнитурата от зеленчуци и плода / и мазнини – маслините или зехтина.

Как можете да си го хапвате:

С удоволствие и наслада най-вече 😉 А иначе имам и вариант за тези, които искат стандартен обяд от три блока. Просто намаляме пропорционално продуктите, а именно: Рибката да е до 130 г; пиперките да са до 70 г; ябълката до 100 г, а маслините 6 броя. 

Да ви е вкусно 🙂 🙂 🙂

Стана ли ви интересно? Искате ли да се запознаете с още рецепти и истории на вече отслабнали жени и мъже и да получите тласък и мотивация за истинска, трайна промяна? Можете да разберете как най – лесно да стартирате Зоната като си купите книгата ми от ТУК!