Промяна с продължение, историята на Снежи.

Много съм щастлива да споделя с вас последните ми снимки и постижения – минус 16кг 😉😊🌞 И всичко това – от 1 март тази година насам, благодарение на Зоната и малко тренировки вкъщи ❤️
Не мога да кажа, че съм от най-стриктните, нито пък ям под точен час, но най-важното според мен е постоянството и това да не се лишаваме от нищо, което ни се хапва. Важно е просто да го балансираме правилно с нещо зелено от останалите групи в табличката и това е 😉
Трябва да се научим да слушаме тялото си, да му даваме това, от което има нужда и то ни се отплаща многократно 😊❤️ Благодаря безкрайно на Кати и целия и екип от слънчеви момичета и всички, които открих в групите, свързани със Зоната❤️
Енергията, подкрепата и позитивизмът в тези групи са уникални! На всички, които още се чудят дали да опитат със Зоната, мога да кажа единствено – „какво чакате още?“ Предизвикателствата на Кати са точното място, където по най-добрият и разбираем начин ще се запознаете със Зоната и няма как да не ви станат ясни тези „сложни“ зонови блокове 😁

От тук може да закупите книгата ми с много споделени истории на хора, които се хранят по Зоната, които тотално промениха мисленето си за храна и отслабване и съответно подобриха здравето и телата си !