Яж всичко и отслабвай!
Необходими продукти:
2с.л. Котидж сирене /60 г/
2,3 слайса нискомаслена шунка /42 г/
1 филийка хляб /Бонус, Тонус, Вита/
100 г плод
1 ч.л.песто за филийката /или 2с.л.меко авокадо/, може и да изядете 4 маслини вместо предните 2
кафенцето е по желание и да не е със захар или мед, може малко мляко…
Начин на приготвяне:
Както ги приготвите 🙂
За тези, които искат да знаят повече:
Протеинът идва от сиренето и шунката, въглехидрата от хляба и плода и мазнината от пестото.

Това е начин на хранене за постоянно, чрез който ще „подреждате“ хормоните си и тялото ви ще започне да работи максимално добре
Здравейте, казвам се Катина, на 37 години съм, от Слънчев бряг, завършила съм финанси във Варна, но душата иска друго…
Започнах да чета и да се интересувам от здравословно хранене преди доста години – купувах си книги, списания, постоянно четях форуми, разпитвах възрастни хора (в добро и лошо здравословно състояние) с какво са се хранили, изгледах доста предавания и филмчета, които намерих по темата, правих експерименти със себе си и с други хора, с начина ни на хранене.
© 2021 Kakvodaqm.bg – Всички права запазени! | Изработка на сайт от BEKYAROV.NET