Череши с извара/цедено мляко и чия  

  • Неоходими продукти: 

    112 г извара + 1 с.л.кисело мляко или 200 г нискомаслено цедено мляко

    16 бр. големи череши /към 140 г с костилките/

    10 г сурова, накисната предварително чия 

    добавки по ваш избор : стевия, какао/канела, ванилийка и др…

    Начин на приготвяне:

    Накиснете чията поне 30 минути предварително, най – добре от вечерта, да знаете че поема доста вода, около 10 пъти обема си 😉

    Ако желаете си обекостете черешите, смесете с изварата, набъбналата вече чия и добавките по ваш избор! Много бързо, вкусно и лесно 😉

    За тези, които искат да знаят повече: това са 2 блока П,В,М. Протеините са от изварата, въглехидратите от черешите и мазнините от чията, въпреки, че тя е смесен продукт, преобладаващи са мазнините. 

    Благоадрим на Светла Михайлова за красивата снимка!

Стана ли ви интересно? Искате ли да се запознаете с още рецепти и истории на вече отслабнали жени и мъже и да получите тласък и мотивация за истинска, трайна промяна? Можете да разберете как най – лесно да стартирате Зоната като си купите книгата ми от ТУК!