Яж всичко и отслабвай!
Киселото мляко от 2 % само по себе си има протеини, въглехидрати и мазнини. Т.е. е храна, която може да се яде самостоятелно. Ако бързате много или сте на път, хапнете ½ кофичка или една цяла и ще бъдете в Зоната. Много е важно да не се изтърва хранене, ако искате да имате добър метаболизъм, така че на всеки 3-4 часа консумирайте балансирана храна.

Може да си вземете обезмаслено кисело мляко и към него да прибавите няколко бройки сурови ядки – т.е. да си набавите нужните мазнини от ядките, ако така ще ви е по-вкусно.
За тези, които искат да знаят повече – 1 кофичка кисело мляко 440 г са 2 блока протеин, въглехидрати и мазнини.
Това е начин на хранене за постоянно, чрез който ще „подреждате“ хормоните си и тялото ви ще започне да работи максимално добре
Здравейте, казвам се Катина, на 37 години съм, от Слънчев бряг, завършила съм финанси във Варна, но душата иска друго…
Започнах да чета и да се интересувам от здравословно хранене преди доста години – купувах си книги, списания, постоянно четях форуми, разпитвах възрастни хора (в добро и лошо здравословно състояние) с какво са се хранили, изгледах доста предавания и филмчета, които намерих по темата, правих експерименти със себе си и с други хора, с начина ни на хранене.
© 2021 Kakvodaqm.bg – Всички права запазени! | Изработка на сайт от BEKYAROV.NET