Kиселото мляко – може да замести всяко хранене  

Киселото мляко от 2 % само по себе си има протеини, въглехидрати и мазнини. Т.е. е храна, която може да се яде самостоятелно. Ако бързате много или сте на път, хапнете ½ кофичка или една цяла и ще бъдете в Зоната. Много е важно да не се изтърва хранене, ако искате да имате добър метаболизъм, така че на всеки 3-4 часа консумирайте балансирана храна.

Може да си вземете обезмаслено кисело мляко и към него да прибавите няколко бройки сурови ядки – т.е. да си набавите нужните мазнини от ядките, ако така ще ви е по-вкусно.

За тези, които искат да знаят повече – 1 кофичка кисело мляко 440 г са 2 блока протеин, въглехидрати и мазнини.

 

Стана ли ви интересно? Искате ли да се запознаете с още рецепти и истории на вече отслабнали жени и мъже и да получите тласък и мотивация за истинска, трайна промяна? Можете да разберете как най – лесно да стартирате Зоната като си купите книгата ми от ТУК!